Krematoria w Chinach: Bez ceremonii i bez pożegnań

30-03-2020 06:44

W całych Chinach zakazana jest organizacja pogrzebów. Żałobnicy nie tylko zostali zamknięci w swoich domach, ale muszą również czekać na odzyskanie szczątków swoich bliskich.

źródło: https://www.rp.pl

czytaj więcej

Kwarantanna w akademiku lub sanatorium

30-03-2020 06:25

Hotele, hostele, akademiki i sanatoria zmienią się w specjalne izolatoria. Trafią do nich osoby, które nie mogą odbyć kwarantanny w domu.

źródło: https://www.rp.pl

czytaj więcej

Dlaczego walka z epidemią musi łamać konstytucję

30-03-2020 06:40

Uzasadnieniem do przestrzegania np. zakazu poruszania się nie może być autorytet władzy i stanowionego przez nią bezprawnie prawa, ale zdrowy rozsądek społeczeństwa, które nie może za bardzo liczyć na rząd w sytuacji klęski żywiołowej.

źródło: https://www.rp.pl

czytaj więcej

USA: W tydzień liczba zakażeń zwiększyła się czterokrotnie

30-03-2020 06:22

Liczba przypadków zakażenia koronawirusem w USA w ciągu tygodnia zwiększyła się czterokrotnie. Stany Zjednoczone stały się krajem z największą liczbą zakażonych wirusem na świecie - w kraju tym wykryto jak dotąd 142637 przypadków zakażenia wirusem.

źródło: https://www.rp.pl

czytaj więcej

Niemieccy touroperatorzy do klientów: Tracimy pracę

30-03-2020 06:26

Touroperatorzy zrzeszeni w kooperatywie AER wyprodukowali spot, w którym przepełnieni emocjami tłumaczą klientom i politykom swoją sytuację i proszą

źródło: https://www.rp.pl

czytaj więcej

Maecenas quam massa

10-10-2008 11:22

Sed ultrices. Morbi non lorem vel ipsum adipiscing sollicitudin. Quisque lacus augue, volutpat non, condimentum quis, pellentesque vitae, enim. Curabitur non sem eget magna iaculis molestie. In hac habitasse platea dictumst. Aliquam fermentum. Sed fermentum consequat velit. Nam eget justo. Integer elit urna, euismod id, dignissim et, luctus ac, quam. Duis id arcu mollis nulla malesuada imperdiet. Maecenas quam massa, hendrerit ac, adipiscing non, posuere non, purus. Suspendisse vitae turpis. Aen

Rozrywka Gry Humor Kartki Życzenia
Reklama Reklama
Zobacz na mapie

Zobacz na mapie

dodaj punkt na mapie

Ostatnio dodany punkt:

  • Proin in ligula vitae

created by Optimal